بازار دلار از چهارشنبه هفته گذشته تلاش دارد سطوح جدیدی را تجربه کند اما هر بار که قیمت به این سطوح می‌رسد ناخودآگاه رو به عقب بازمی‌گردد.

برخی معامله گران ارزی باور دارند، قیمت دلار به نقطه تعیین‌کننده‌ای رسیده است. محور ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومانی در بازار اهمیت زیادی پیداکرده است و شماری از معامله گران می‌گویند که در اطراف این محور دست به معامله نخواهند زد. ازنظر گروهی از آن‌ها بهتر است از ورود دلار به کانال ۳۰ هزارتومانی یا برگشت به کانال ۲۸ هزارتومانی اطمینان خاطر پیدا کنند و بعدازآن موقعیت خریدوفروش بگیرند. درواقع دسته‌ای از معامله گران در اندازه ۵۰۰ تومان شاید در معاملات فردا از بازار کناره بگیرند یا در دامنه کوچکی خریدوفروش کنند.

به‌طور خلاصه می‌توان گفت دسته‌ای از معامله گران، در خریدوفروش احتیاط خواهند کرد. بااین‌حال، طبیعی است که افزایشی‌های بازار که در روزهای اخیر خریدار بوده‌اند، در ابتدای روز برای شکست مرز حیاتی ۳۰ هزار تومان تلاش کنند. واکنش بازار ساز به این تلاش‌ها، رفتار بعدی معامله گران را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

در صورت مقاومت شدید بازار ساز، سودگیری معامله گران از خریدهای گذشته هم افزایش پیدا می‌کند و قیمت دلار افت بیشتری را تجربه می‌کند‌. شکست بازار ساز هم تقاضای خفته بیشتری را بازار وارد می‌کند


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Tony کلبه ی وصال Kim ایران پارس ویدیو هنرستان شهیدمطهری TOWER SIAH POOSH جرمیابی دیجیتال اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سوادکوه معرفی کالا فروشگاهی آپشن خودرو